Eğitimlerimiz

Mental Force Eğitimi


Göremedikleriniz Duyamadıklarınız


Günümüzde standart ve klişe konuşmalar, tanımlar ve konular insanlar üzerinde etkisini yitirmiş durumda. Bunun sebebi, insanların iletişim esnasında çok fazla sosyal medya, TV, sinema vb. araçlar’dan duydukları ve gördüklerini birbirlerine uygulama alışkanlıkları olmuştur.

Bu eğitim, iletişim esnasında ve sonrasında kullanılmasının dışında, iki insanın etkileşimde olduğu tüm süreçlerde karşımızdaki insanların mental durumlarının nasıl kontrol edilebileceğini anlamak, bilinçaltına algılanmasını istediğimiz sinyalleri göndererek iletişimde çok daha etkli sonuca varılmasını sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

Kullanılan metodlar illuzyon sanatında profesyonelce uygulanan mental yönlendirmeler ve algı yönetiminin, psikolojik ve nörolojik etkileme yaklaşımlarının sentezlenmesi sonucu ortaya çıkan, verimini ve yaratacağı farkındalığı anında hissedeceğiniz teknikleri içermektedir.

En fazla 15’er kişilik gruplar için tasarlanmış bu eğitim hakkında detaylı bilgi almak, bir demo randevusu organize etmek için bizfinans@bizfinans.com adresine mail gönderebiirsiniz. Bugüne kadar iletişimde bulunduğunuz kişilerle ilgili göremedikleriniz, duyamadıklarınız sizi çok şaşırtacak ….